Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna

Nowocześnie zarządzana klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom proponuje dużo usług dentystycznych, z różnych dziedzin. W miejscu tym proponowany jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej oraz w ramach kontraktu NFZ. Jeżeli pacjenta interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie jakie ma za zadanie nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest jedną z technik uzupełnienia częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to metoda droga, lecz daje doskonałe efekty.

Porcelanowe korony zaliczają się do trwałych, wyglądają bardzo naturalnie i gwarantują pacjentom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb lub tylko jego część. Na przykład, gdy ząb jest przebarwiony lub jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeżeli chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wtedy zamocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego zrobiony jest implant, korony podzielone są na: mocowane na podbudowie metalowej a także mocowane na pełnoceramiczne. Kolor korony dobiera się do wybarwienia zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

W rezultacie wyglądają one potem jak naturalne zęby klienta. W gabinecie wykwalifikowani dentyści wykorzystują najnowsze technologie leczenia, by móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Specjaliści mają dużą wiedzę z obrębu implantologii, a wszystkie usługi nie wywołują bólu. Pacjenci wiedzą, że w centrum stomatologicznym będą leczeni w jak najlepszych warunkach.

Podczas pierwszej konsultacji dentysta wyznaczy indywidualny harmonogram leczenia. Jedynie po akceptacji ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Decydując się na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się słuszną decyzję. Stomatolodzy mają sporą wiedzę oraz stale się kształcą. To znaczy, że pacjenci mogą czuć się pewnie, bo wdrożone są procedury mające na celu zachować maksymalną sterylność i wpływać na wygodę pacjenta.

Powiązane publikacje