Pure Aesthetic: nowoczesne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Pure Aesthetic wykonuje nowoczesne zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej. Są to także zabiegi typu anti – aging oraz laseroterapia. Przed każdym zabiegiem jakim jest przykładowo medycyna estetyczna odbywa się wywiad ze specjalistą, kwalifikujący do zrobienia interwencji. Pacjentki są informowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach.

Można także oczekiwać na otrzymanie dalszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegach. Znieczulenie zawsze dopasowane jest na indywidualnych zasadach. W miejscu tym wykorzystywane są tylko sprawdzone urządzenia, jak między innymi Kwas hialuronowy Lublin, dlatego można oczekiwać doskonałych rezultatów.

Dodatkowo można też liczyć na opiekę po zabiegu. Dokładny zarys udostępnionych zabiegów podany jest na stronie www. Są to na przykład: peelingi, biorewitalizacja skóry, usuwanie tkanki tłuszczowej, skleroterapia, leczenie trądziku, terapia depigmentacyjna, wypadające włosy, mezoterapia igłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, kolagen Nithya, leczenie nadpotliwości, kwas hialuronowy, powiększanie ust, czy nici liftingujące APTOS.

Powiązane publikacje