Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Badania prenatalne przeprowadzane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej w Poznaniu, czyli w Blumedica to testy rzetelne, przeznaczone dla przyszłych mam. Zdecydować się na nie powinny zwłaszcza te kobiety, które są w grupie ryzyka wystąpienia wad płodu. Nieinwazyjne badanie nifty poznań z krwi nie zajmuje wiele czasu. Próbki są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje pewność efektywnie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie większym aniżeli dziewięćdziesiąt dziewięć procent motywuje do jego wykonania.

Badanie to zalecane jest głównie dla kobiet: mających trzydzieści pięć lat albo więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie, jak i u tych, u których inne badania przesiewowe były już wykonane w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko mutacji genetycznej. NIFTY wykrywa zaburzenia genetyczne jakie wywołane są nadmiarem lub brakiem wiadomości genetycznych w DNA dziecka. Częstość występowania trisomii płodu jest powiązana z wiekiem matki.

Z tego powodu też opłaca się sugerować się tym wyznacznikiem. Przykładowo, niebezpieczeństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa wzrasta stopniowo, liniowo do mniej więcej trzydziestego roku życia, a kolejno wzrasta wykładniczo. Test NIFTY to aktualnie nowoczesne badanie przesiewowe, jakie wykonywane jest w pierwszym trymestrze ciąży. Dostarczy cennych wiadomości na temat dziecka. Jego przeprowadzenie minimalizuje konieczność wykonania badań inwazyjnych takich jak amniopunkcja.

Możliwości, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to umożliwia wykryć sporą gamę zaburzeń oraz wad płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Jest bardzo precyzyjne, dlatego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica dostępne są wersje: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one między sobą zakresem wykrytych nieprawidłowości.

W zależności od tego, jaka wersja jest zrobiona, na takie zaburzenia wskazuje. Opisy wersji umieszczone są na witrynie. Test prenatalny NIFTY ceniony jest za dokładność pomiarów oraz za to, iż jest wszechstronny i nieinwazyjny.

Powiązane publikacje