Makijaż do zdjęć – dlaczego polecamy permanentny?

Jest to bardzo dobre wyjście dla zapracowanych dam, jakie nie mają najzwyczajniej w świecie czasu na wykonywanie makijażu, a chcą pozostać niezmiennie ładne oraz zachować świeży wygląd. W pierwszej kolejności należy wraz z klientką uzgodnić przede wszystkim kolor kresek, jakie pozostaną naszkicowane, wszystko winno zostać dostosowane do aparycji. Następnym krokiem jest rozpoznanie kształtu narysowanych kresek, i tutaj należy wziąć pod szczególną uwagę owal twarzy, jak oraz naturalne linie, w wypadku makijażu permanentnego, będą to linie brwi, lub też kontur ust.

W przypadku rysowania brwi, stosowanymi odcieniami będą na ogół czarny lub brązowy, zaś w przypadku ust każda by innowacyjny kolor był zbliżony do tego naturalnego – makijaż permanentny ust warszawa. Czas wykonywania takiego zabiegu trwa na ogół od jednej godziny do trzech, co jest zależne naturalnie od tego, ile elementów twarzy chce się poddać zabiegowi wykonania makijażu permanentnego.

Przed wykonaniem trzeba bezsprzecznie oczyścić skórę. Gdy już klientka wybierze kształt kresek, jakie mają pozostać wykonane, linergistka nakreśla je najpierw szablonową kredka, następnie zaś przystępuje do zabiegu zrealizowania makijażu permanentnego. Tutaj pigment zostaje wprowadzony do warstwy naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Po wykonanym zabiegu kosmetyczka poddaje skórę, na której był wykonywany zabieg, ponownej dezynfekcji i nakłada krem, jaki ma właściwości łagodzące dla podrażnionej skóry. Są w stanie się wytworzyć nieduże strupki, jakie same odpadną oraz pod żadnym pozorem nie można ich oskrobywać. Po paru dniach zaczerwienia i podrażnienie, jak i strupki, znikną. Będzie wolno już wówczas podziwiać wyniki wykonania makijażu permanentnego.

Powiązane publikacje