Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, funkcjonująca w Lublinie

Zabieg mikrodermabrazji igłowej, wykonywany w klinice Iwony Jamroży w Lublinie należy do zabiegów najczęściej wybieranych przez pacjentki. Jest to bezpośrednie podawanie mniejszych dawek leków lub pozostałych substancji aktywnych śródskórnie albo podskórnie w takie miejsca, jakie u konkretnej osoby muszą zostać poddawane zabiegowi. Wstrzykiwanie substancji do obszaru tkanki powoduje, że uwolni się ona stopniowo. Jest to świetne rozwiązanie w wypadku: przebarwień, łojotoku, wypadania włosów, cellulitu, bądź profilaktyki antiage. Usuwane są niewielkie zmarszczki, cienie pod oczami, a także poprawia się całościowa jędrność skóry.

Warto się umówić na konsultację, podczas jakiej lekarz medycyny estetycznej wskaże, jakie są wskazania oraz ograniczenia do zrobienia zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej domagają się regularnych oddziaływań, a o tym, jak często będą wykonywane zadecyduje ekspertka. Po przeprowadzeniu zabiegu klientki zostają poinformowane o rekomendacjach po zabiegu. Mogą także korzystać z pozostałych zabiegów jak na przykład medycyna estetyczna lublin i chwalić się pięknym wyglądem. Cała oferta podana jest pod adresem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można także zobaczyć referencje gabinetu. Kiedy klientka zdecydowana jest na pakiety, to może dostosować je na indywidualnych zasadach do swoich potrzeb. Klientki gabinetu cenią to, że pakiety są w promocyjnych cenach.

Ceny opublikowane są na stronie. Są one zaktualizowane regularnie, a wszystko można zarezerwować wirtualnie. Sporo z opcji jest również podawanych na konkretne pory roku. Z kliniką można kontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu. Właścicielką kliniki jest Iwona Jamroży, lekarz wykształcona w zakresie medycyny estetycznej i stomatologii. Systematycznie poszerza ona kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach. W rezultacie w klinice pojawia się coraz więcej klientek, które ufają kompetencjom specjalistki.

Powiązane publikacje