Jak poderwać kobietę?

Wśród rozmaitych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki przedstawia sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy porządne wrażenie, ukazujemy się z najlepszej strony i tak dalej. Jednakże reguła definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest zasada mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest kluczowe w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, by w tym czasie zademonstrować zalety stworzonego przez nas charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie nigdy nie mieć takiej szansy.

Sporo zależy także od tego, czy jest to prekursorska figura, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku gorąco zapraszamy na jak odzyskać byłą dziewczynę. Tu naturalnie pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest sporo: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na pokątnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, jaką w naszym mniemaniu interesuje się obiekt stworzonego przez nas zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione swobodne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, olbrzymią bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii oraz parę gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w należącej do nas sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena potrzebuje mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie oraz wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie naszą przejrzystą figurą. Parę postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Nasza hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

Powiązane publikacje